czwartek, 14 kwietnia 2011

Sensique- Exotic Flower

Kilka dni temu otrzymałam w prezencie do testowania cienie do powiek z najnowszej limitowanki Sensique- Exotic Flower. (oprócz nich w sprzedaży są błyszczyki i lakiery do paznokci)5 cieni w żywych pastelowych kolorach, które idealnie nadają się do wiosennych makijaży. Każdy 3,5g cień znajduje się w zwykłym okrągłym plastikowym opakowaniu (tak jak zresztą wszystkie cienie tejże firmy).

Tak prezentują się z bliska:

   
 Kosmetyki nie są "nafaszerowane" osypującym się brokatem, tylko delikatnym shimmerem. Dzięki jedwabistej konsystencji, cienie równomiernie rozprowadzają się na powiekach, nie tworząc przy tym prześwitów, aczkolwiek odrobinkę się pylą. Dużym plusem jest ich pigmentacja, w zależności jaki chcemy uzyskać efekt, możemy wyczarować delikatny, bądź też mocny wyrazisty makijaż.

Zdjęcia na skórze: 


Z trwałością też nie jest najgorzej, gdyż utrzymują się prawie cały dzień bez rolowania i zbierania się w załamaniu powieki. Jednak już po ok 8-9godz. co i tak uważam za duży sukces, można dostrzec, że cienie jakgdyby wypłowiały, straciły swój intensywny kolor, który miały na początku.
Myślę, że jak na cienie z niskiej półki utrzymują się nad wyraz dobrze, oczywiście są drobne uchybienia, ale mogę je wybaczyć, tym bardziej, że kolory są fantastyczne :)

3 komentarze:

  1. Mi też on podoba się najbardziej, taka perełka pasująca do wszystkiego :)

    OdpowiedzUsuń
  2. hehe nie nie oddam moich rzes :P

    OdpowiedzUsuń